NSK Centrum Serwisowe

Oferta

W zakres usług prowadzonych przez NSK Centrum Serwisowe wchodzą:

a także usługi instalacyjne związane z wymianą urządzeń gazowych na nowe.

Zapraszamy Państwa do dokonywania regularnych przeglądów i konserwacji kotłów oraz term gazowych i olejowych. Obowiązek dokonywania przeglądów nakłada na nas ustawodawca w art. 62 Prawa Budowlanego, lecz ma to także wymierne korzyści ekonomiczne i użytkowe. Dokonywanie przeglądów poprawia nasze bezpieczeństwo, a także znacząco wpływa na ekonomikę i żywotność naszych urządzeń.

Kotły w ciągu jednego roku eksploatacji produkują ciepło na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej porównywalne z przebiegiem samochodu wynoszącym 100 tysięcy kilometrów! Czy odważyłbyś się eksploatować auto przez ten czas bez wymiany oleju lub przeglądów i konserwacji?

Serwis urządzeń gazowych wymaga zachowania szczególnej staranności wykonywanych prac. Zakres obowiązków podczas przeglądów, konserwacji oraz napraw jest obligatoryjny dla każdego serwisanta i w porównaniu z konkurencją został rozszerzony o dodatkowe czynności. Jednocześnie jako jedyny serwis udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi na okres do 3 miesięcy dla wszystkich naszych klientów, którzy podpisali umowę Stałej Opieki Serwisowej SOS. Co to oznacza? Jeżeli państwa kocioł ulegnie awarii do trzech miesięcy od konserwacji, serwis gwarantuje bezpłatne usunięcie usterki. Ponoszą Państwo jedynie koszty dojazdu i ewentualnych części. Gwarancja dotyczy urządzeń do dziesiątego roku eksploatacji od daty produkcji.

Zlecenie Stałej Opieki Serwisowej jest dokumentem potwierdzającym zgodę Państwa na coroczny kontakt naszego pracownika w celu zaproponowania kontroli i przeglądu urządzenia gazowego w dogodnym dla Państwa terminie od stycznia do sierpnia. Stała Opieka Serwisowa zapewnia Państwu pełen komfort eksploatacji urządzenia grzewczego marki Junkers lub Beretta. Po podpisaniu zlecenia klienci serwisu uzyskują status klienta priorytetowego oraz uzyskują stały rabat na usługi serwisu od stycznia do sierpnia.

Rabat udzielany jest od robocizny i nie obejmuje przeglądów i konserwacji term (podgrzewaczy łazienkowych), kosztów dojazdu oraz części zamiennych.

Zachęcamy do podpisania zlecenia Stałej Opieki Serwisowej oraz przekazania go serwisantowi lub o odesłanie na adres firmy.

początek strony ↑

2008-2019 © NSK Centrum Serwisowe

Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.