NSK Centrum Serwisowe

Oferta

W zakres usług prowadzonych przez NSK Centrum Serwisowe wchodzą:

a także usługi instalacyjne związane z wymianą urządzeń gazowych na nowe.

Zapraszamy Państwa do dokonywania regularnych przeglądów i konserwacji kotłów oraz term gazowych i olejowych. Obowiązek dokonywania przeglądów nakłada na nas ustawodawca w art. 62 Prawa Budowlanego, lecz ma to także wymierne korzyści ekonomiczne i użytkowe. Dokonywanie przeglądów poprawia nasze bezpieczeństwo, a także znacząco wpływa na ekonomikę i żywotność naszych urządzeń.

Kotły w ciągu jednego roku eksploatacji produkują ciepło na potrzeby centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej porównywalne z przebiegiem samochodu wynoszącym 100 tysięcy kilometrów! Czy odważyłbyś się eksploatować auto przez ten czas bez wymiany oleju lub przeglądów i konserwacji?

Serwis urządzeń gazowych wymaga zachowania szczególnej staranności wykonywanych prac. Zakres obowiązków podczas przeglądów, konserwacji oraz napraw jest obligatoryjny dla każdego serwisanta i w porównaniu z konkurencją został rozszerzony o dodatkowe czynności.

Zlecenie Stałej Opieki Serwisowej jest dokumentem potwierdzającym zgodę Państwa na coroczny kontakt naszego pracownika w celu zaproponowania kontroli i przeglądu urządzenia gazowego w dogodnym dla Państwa terminie. Stała Opieka Serwisowa zapewnia Państwu pełen komfort eksploatacji urządzenia grzewczego marki Junkers lub Beretta. Po podpisaniu zlecenia klienci serwisu uzyskują status klienta priorytetowego.

Zachęcamy do podpisania zlecenia Stałej Opieki Serwisowej oraz przekazania go serwisantowi lub o odesłanie na adres firmy.

początek strony ↑

2008-2023 © NSK Centrum Serwisowe

Ta strona korzysta z plików cookie w celach statystycznych. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko.